Twoje wymarzone miejsce

Domy
przy Winnicy w Stokach

Funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej.

Na sprzedaż

O inwestycji

Z myślą o Tobie i Twoje rodzinie zagospodarowaliśmy przestrzeń na rzecz 6 nowych mieszkań w Stokach, z których cztery mają około 60m2 a dwa około 120m2 powierzchni wewnętrznej oraz ogród, który może mieć od 50 do 70 m2.

mapa

Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu malowniczej Małopolski! Zapraszamy na nasze osiedle domów na sprzedaż, usytuowane w urokliwej gminie Skała, zaledwie kilka kilometrów od tętniącego życiem Krakowa.

Mieszkańcy naszego osiedla będą korzystać z komfortowego dojazdu do północnej obwodnicy Krakowa w zaledwie 19 minut, łącząc spokój i piękno przyrody z szybkim dostępem do miejskich atrakcji. Gmina Skała oferuje wszystko, czego potrzebujesz na co dzień – od sklepów, poczty i licznych punktów usługowych, po przychodnię, znajdującą się w odległości 3,5 km od naszego osiedla.

Zapewniamy wyjątkowy komfort życia na naszym przytulnym miniosiedlu, składającym się z 2 bliźniaków i 6 lokali o powierzchniach wewnętrznych od 60 do 120 m². Zamknięte osiedle w miejscowości Stoki oferuje swoim mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój.

Osiedle Przy Winnicy jest terenem zamkniętym, dzięki czemu możesz czuć się naprawdę bezpiecznie.

oferta

Opis i udogodnienia

Osiedle Przy Winnicy zlokalizowane jest w Stokach, skąd w 19 min. dotrzesz do Krakowa oraz w 7 min. do najważniejszych punktów na mapie Skały. Domy na sprzedaż położone są w pobliżu miejsc, w których możesz zrobisz zakupy – Biedronka, Delikatesy Centrum (3,7 km), Carrefour (ok. 1,5 km). Gdy najdzie Cię ochota na pyszną pizzę znajdziesz ją w Pizzerii Grande Pizza (3,8 km) a wyśmienity Pstrąg Ojcowski jest bliżej niż myślisz (8 km). W najbliższej okolicy znajduje się także żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum (do 3,5 km).

Osiedle położone jest w przyjaznym otoczeniu z bardzo dobrym dostępem do natury. Na rodzinny spacer możesz wybrać się do pobliskiego Ojcowskiego Parku Narodowego, Dłubniańkiego ParkKrajobrazowego, czy Zespołu dworskiego z XIX lub w inne zielone tereny. Domy na sprzedaż w tej okolicy będą więc idealne dla rodzin z dziećmi oraz dla miłośników przyrody.

Ciesz się z bliskimi wypoczynkiem i zabawą we własnym ogrodzie o powierzchni od 50 do 70 m2

Ogrzewanie podłogowe

Trzyszybowe okna

Kostka przed domem

Ogród z wejściem z salonu

Pełna infrastruktura osiedla

Dom w cenie mieszkania

Planowane Oddanie Inwestycji​

Z przyjemnością informujemy Państwa, że oddanie inwestycji planujemy na III/IV kwartał 2024 roku.

Budowa Bliźniaków w Stokach

*Zdjęcia z lipca 2022

O inwestorze

Celem firmy PM-BAU jest przede wszystkim projektowanie i budowanie nieruchomości, które zapewniają mieszkańcom maksymalnie komfortowe warunki do życia w znakomitej lokalizacji. Firma w realizowanych przedsięwzięciach korzysta z wysokiej klasy materiałów, nowoczesnych technologii oraz wiedzy doświadczonych specjalistów, żeby tworzyć nowoczesne i funkcjonalne domy. Nasze osiedle jest dobrze skomunikowane i położone niedaleko najważniejszych punktów, takich jak sklepy.

Zachęcamy do kontaktu:

PM-BAU